Questions? Feedback? powered by Olark live chat software
Krepšelis
Untitled-1

Saugūs ir savarankiški vaikai: misija įmanoma?

Nežinojimas, kur randasi vaikas, tėvams kelia siaubą. Karštligiškai pasiklydusio vaiko ieškantys tėvai neabejotinai pastebi išmaniųjų technologijų teikiamą naudą, atsidūrus iš pažiūros beviltiškoje situacijoje. Vaiko buvimo vietą galintys pranešti GPS prietaisai ir palankios jų kainos tėvams išties suteikia technologinę išeitį, leidžiančią išvengti įtampos.

pexels-photo-173666

Kaip išrinkti išmanųjį laikroduką vaikui?

Šiomis dienomis daugybė išmaniųjų įrenginių yra skirta vaikams – daugelis jų pasižymi dideliu praktiniu funkcionalumu ir saugumu, be to, vaikams smagu ir įdomu jais naudotis. Vieni iš tokių įrenginių – tai išmanieji laikrodukai. Šie laikrodukai įprastai atrodo kaip įprastiniai vaikams skirti laikrodžiai – ryškių spalvų ir lengvai naudojami, – tačiau nepaisant to jie turi daug išmaniųjų funkcijų, užtikrinančių vaikų saugumą.

people-eyes-playing-young

Kodėl verta vaikui turėti išmanųjį laikroduką?

Naujosios technologijos tėvams tampa vis didesniu iššūkiu siekiant išsiaiškinti, kokios technologinės priemonės vaikams tinka labiausiai pagal jų amžių. Nors daugelis vaikų dabar turi mobiliuosius telefonus, kai kuriems tėvams tai kelia nerimą. Rinkdamiesi išmanųjį įrenginį savo vaikui, tėvai linkę ieškoti kompromiso tarp įrenginio saugumo ir funkcionalumo. Taigi tėvams, norintiems palaikyti ryšį su savo vaikais, neperkant jiems išmaniojo telefono, išmanusis laikrodis gali būti puiki alternatyva.