Questions? Feedback? powered by Olark live chat software
Krepšelis
PagrindinisStraipsniai„Gudrutis S15“ lietuviškas išmanusis laikrodis vaikams
Untitled-1

„Gudrutis S15“ lietuviškas išmanusis laikrodis vaikams

Technologijos vis labiau įsigali mūsų gyvenime, peržengdamos net labai saugomas jautrias asmeninio gyvenimo ribas. Daugelis atžalas auginančių tėvų į technologijas žiūri kaip į „baubą“, kuris kelią potencialią grėsmę jų taip puoselėjamam ryšiui su savo vaikais.

Kada saugu pirkti išmanųjį įrenginį ir pradėti vaikus pažindinti su technologijomis, vienareikšmiško atsakymo nėra.

Informacijos apie technologijų teigiamą bei neigiamą įtaką vaikų vystymesi yra pakankamai nemažai. Tad neužsiimsime pamokymais ir šį klausimą paliekame laisvam tėvų apsisprendimui. Tik norėtųsi akcentuoti, kad ribų nustatymas – į sveikatą tiek tėvams, tiek vaikams. Ir kuo anksčiau jas nubrėšime, tuo ramiau patys gyvensime. Bet apie ribas – kiek vėliau.

O dabar – nuo pradžių. Šią savaitę mūsų šeima gavo išbandyti nerealiai smagų įrenginį – išmanųjį laikrodį – telefoną „Gudrutis S15“. Įdomu tai, jog šis išmanusis laikrodis – lietuviškas! Na, gamina jį ne Lietuvoje, bet visą pagalbą bei garantinį aptarnavimą galima gauti Lietuvoje, kas yra itin aktualu tokioms prekėms kaip išmanieji laikrodžiai vaikams.

 

 

Namuose kilo konkurencinė kova, kas pirmas jį užsidės ir išbandys. O kaip man kirbėjo mintis – aš irgi noriu! Išskirtinis, bet neiššaukiantis dizainas, didelis (1.54 colių) lietimui jautrus ekranas, deja, naudojantis pasenusią TFT technologiją, minkšta ir lanksti apyrankė, prisitaikanti prie rankos ir maloniai besiliečianti prie odos.

Be daugybės įvairių funkcijų laikrodis turi žingsniamatį (pastarasis itin aktualus man), žaidimą su matematiniais veiksmais, kurio lygtis su džiaugsmu sprendė abu mano vaikai, kurie tiesiog nekenčia matematikos! Šis išmanusis laikrodis yra puiki alternatyva telefonui. Juo galima skambinti telefono knygoje įvestais telefono numeriais.

Su tokiu įrenginiu vaikas išėjęs į kiemą jaučiasi laisvesnis, jo netrikdo kišenėje pūpsantis telefonas, kurį turi saugoti, kad nepamestų ar ieškoti, kur saugiai pasidėti. Laikrodis turi pagalbos mygtuką. Be to jame integruoti vietos nustatymo kanalai. Galima stebėti vaiko buvimo vietą bei nustatytų leistinų buvimo ribų laikymąsi. Jeigu vaikas nuklysta toliau negu susitarta, tėvai informuojami SMS žinute.

„Gudručio“ pagrindinis trūkumas – abu vaikai jo nori, o jis kainuoja virš 100 EUR. Nors, galbūt galėtų geriau tarnauti ir baterija – aktyviai naudojantis laikrodžiu ją reikia krauti beveik kasdien, o tai nėra labai smagu, turint omeny, kad vaikai dar neturi to įpročio kiekvieną vakarą dėti kažkokį įrenginį krautis.

Taigi, „Gudrutis“ yra neblogas išmanusis laikrodis vaikui. Ko gero, penkiolikmečiui geriau būtų nupirkti įprastą išmanųjį laikrodį, kadangi „Gudrutis“ neturi nė pusės jo funkcionalumo, bet mažam vaikui „Gudrutis“ tinkamas žymiai labiau tiek dėl savo ypatingų funkcijų (ribų nustatymas, lokacijos matymas ir kt.), tiek dėl dizaino, tiek dėl kainos. Nuostabus lietuvių darbas!

Šaltinis – kompiuteriai.lt

Laikrodukų pasirinkimas

Leave a Comment