Questions? Feedback? powered by Olark live chat software
Krepšelis
PagrindinisStraipsniaiIšmanieji laikrodžiaiSumani kalėdinė dovana gudručiams

Sumani kalėdinė dovana gudručiams

Kalėdinė dovana - Gudrutis

Priešventinis laikotarpis – pats metas rašyti laiškus Kalėdų Seneliui ir galvoti apie dovanas. Žinoma, ne tik tai. Tai puikus metas puošti namus, kepti imbierinius sausainius, o svarbiausia – pabūti su šeima. Juk laiminga šeima – laimingi namai, o laimingiausi būname tada, kai mūsų vaikai yra sveiki bei saugūs.

Kaip išrinkti tinkamą dovaną vaikui?

Pripažinkime, jog mažieji žiemos švenčių laukia su nekantrumu ir Kalėdų rytą prie eglutės bėga pirmieji. Kaip išrinkti džiuginančią bei vertingą dovaną, kai namuose karaliauja žaislų kalnai, o jūs norite, kad dovana būtų naudinga ir naudojama kasdien? Renkant dovaną svarbu atsižvelgti į vaiko amžių, raidą ir pomėgius. Kas tinka vienam, nebūtinai tiks jo bendraamžiui. Žinoma, reikia pastebėti, jog šiais laikais vaikai labai imlūs naujovėms ir net darželinukai jau moka naudotis šiuolaikinėmis technologijomis: tėvų planšetėmis, išmaniaisiais telefonais. Dvidešimt pirmojo amžiaus vaikai itin mėgsta išmanias dovanas, todėl paprastais žaisliniais traktoriais arba lėlėmis jų jau nelabai nustebinsi.

Išmanusis laikrodukas „Gudrutis”

Vaikų dovanos turėtų būti džiuginančios ir patrauklios, tačiau tai nereiškia, kad jos negali būti praktiškos ir kartu įdomios. Laikrodukas „Gudrutis” – galėtų būti pirmasis vaiko telefonas. Naudodamasis juo vaikas galės skambinti tik specialioje telefono knygoje įvestais numeriais. Jūs taip pat galėsite paskambinti savo vaikui, kada tik panorėsite. Laikrodyje yra įmontuotas fizinis pagalbos mygtukas, jį paspaudus, automatiškai renkami trys nurodyti numeriai iš eilės. Laikrodukas užtikrins vaiko saugumą ir itin tiksliai leis nustatyti vaiko buvimo vietą lauke (viduje naviguoja pagal Wi-Fi ir GSM) ir visa tai atvaizduos lietuviškoje mobilioje aplikacijoje „Gudrutis“. Šis laikrodukas – tai lietuviškas produktas, apdovanotas Nacionaliniuose technikos apdovanojimuose „Tech Top 2017“ – kaip geriausias Lietuvos metų technikos pasiekimas. Žinoma, vaikams jis patiks dėl savo dizaino ir skirtingų spalvų bei paprasto naudojimo. Be to, šis laikrodukas ne tik puiki bendravimo priemonė su tėvais ar kitais artimaisiais, jame įtaisytas žingsniamatis leis vaikui matuoti savo fizinį aktyvumą.

 Dovana vaikui – dovana sau

Turbūt ne kartą susimąstėte, jog geriausia dovana yra laimingi, sveiki ir saugūs vaikai? Vienos iš naujausių pažangių technologijų prietaisas ant jūsų vaiko riešo suteikia daugiau prasmės, nei jūs galėtumėte pamanyti iš pirmo žvilgsnio. Jei esate darbe ir nerimaujate dėl savo mažylio, išmanusis laikrodukas leidžia jums stebėti savo vaiko buvimo vietą realiuoju laiku ir netgi parodo, jei  vaikas išeina iš numatytos zonos. Tokiu atveju automatiškai išsiunčiama SMS žinutė. Šio laikrodžio idėja tikrai ne ta, kad nuolat šnipinėtume savo vaikus, o ta – kad jie nuolat su savimi turėtų priemonę, užtikrinančią saugumą. Kiekviename iš šių laikrodukų yra daugybė puikių funkcijų, todėl vertėtų apsvarstyti,  gal tai puiki dovana 2017 metų Kalėdoms?

 

Leave a Comment