Questions? Feedback? powered by Olark live chat software
Krepšelis
PagrindinisStraipsniaiKaip išrinkti išmanųjį laikroduką vaikui?
pexels-photo-173666

Kaip išrinkti išmanųjį laikroduką vaikui?

Šiomis dienomis daugybė išmaniųjų įrenginių yra skirta vaikams – daugelis jų pasižymi dideliu praktiniu funkcionalumu ir saugumu, be to, vaikams smagu ir įdomu jais naudotis. Vieni iš tokių įrenginių – tai išmanieji laikrodukai. Šie laikrodukai įprastai atrodo kaip įprastiniai vaikams skirti laikrodžiai – ryškių spalvų ir lengvai naudojami, – tačiau nepaisant to jie turi daug išmaniųjų funkcijų, užtikrinančių vaikų saugumą.

Laikroduko dydis

Renkant išmanųjį laikroduką ikimokyklinio amžiaus vaikui, laikrodukas gali būti mažesnio dydžio, be liečiamo ekrano, valdomas mygtukais. Mokyklinio amžiaus vaikams tinkamesni didesni laikrodukai, turintys liečiamąjį ekraną ir matematinių lavinamųjų žaidimų.

Ekrano dydis ir savybės

Jeigu laikrodukas reikalingas tik skambučiams, vaikui užtenka paprasto modelio laikroduko valdomo mygtukais. Šis  „paprastas” laikrodukas taip pat turi vietos nustatymo funkciją ir pagalbos mygtuką kaip ir kito modelio laikrodukai. Jeigu norima, kad laikrodukas turėtų daugiau funkcijų, renkamasi iš kitų, brangiau kainuojančių modelių, turinčių liečiamus ekranus.

GPS navigacija

Integruota navigacijos sistema tėvams leidžia žinoti vaiko buvimo vietą bet kuriuo metu, todėl nebereikia vaikui pirkti išmaniojo telefono. Taigi, kokios išmaniajame laikroduke integruotos navigacijos funkcijos yra svarbiausios? Įsitikinkite, kad išmaniajame laikroduke integruota tiksli GPS sekimo sistema, kuri leidžia sužinoti tikslią jūsų vaiko buvimo vietą bet kuriuo metu. Kai kurie laikrodukai netgi turi keletą funkcijų: GPS, LBS (vietos nustatymo režimas) ir bevielio ryšio funkciją.

Skambinimo funkcija

Dauguma išmaniųjų laikrodukų taip pat prilygsta mažiems telefonams. Tokie laikrodukai leidžia skambinti ir atsiliepti į skambučius. Tai reiškia, kad tėvai gali paskambinti vaikui į jo laikroduką, o vaikas gali skambinti numeriu, įvestu jo laikrodyje. Skambinimas naudojant laikroduką paprastai atliekamas per pagrindinius mygtukus. Dažniausiai vaikui sukuriama reikalinga adresų knyga – t. y. 10 pagrindinių numerių sąrašas, kuriems leidžiama prisiskambinti į jūsų vaiko laikroduką ir atvirkščiai.

Pagalbos mygtukas

Pagalbos mygtukas leidžia vaikui, patekusiam į bėdą, vienu mygtuko paspaudimu surinkti pagalbos numerį. Tai gali būti policijos numeris, tėvų telefono numeris ar kito giminaičio, besirūpinančio vaiko saugumu kontaktinis numeris. Įprastai, galima įvesti kelis pagalbos numerius, kuriuos laikrodukas rinks vienas po kito, jeigu ankstesnis neatsilieptų.

Garsiakalbis ir mikrofonas

Laikrodžiai, kuriais galima skambinti ir atsiliepti į skambučius, taip pat turi integruotus mikrofonus ir garsiakalbius. Todėl, nebus problemų komunikuojant su savo atžala.

Žingsniamatis

Sėdimas gyvenimo būdas yra ypač žalingas sveikatai. Išmaniuosiuose laikrodukuose integruotas žingsniamatis leidžia aiškiai matyti ar vaikas pakankamai juda kiekvieną dieną ir, reikalui esant, pakoreguoti situaciją.

Baterijos laikymo laikas

Svarbu įsitikinti, kad išmaniojo laikroduko baterijos darbo laikas yra pakankamai ilgas. 400 mAh baterija veikia iki 72 valandų budėjimu režimu, o 600 mAh baterija iki 100 valandų. Kai kurie laikrodukai turi magnetinio įkrovimo funkciją, kuri palengvina laikroduko įkrovimo procesą. Svarbu nepamiršti periodiškai įkrauti išmanųjį laikroduką, nepaisant baterijos dydžio ir galingumo.

GEO tvoros nustatymas

Ši funkcija, kurią turi kai kurie išmanieji laikrodukai, leidžia nustatyti teritorijos ribas – vaikui peržengus nustatytą ribą, tėvai nedelsiant yra informuojami SMS žinute. Taigi, jeigu norite, kad pasibaigus pamokoms jūsų vaikas eitų tiesiai namo ir niekur nenukryptų nuo savo kelio – tai yra puiki funkcija.
 

Laikrodukų pasirinkimas

Leave a Comment