Questions? Feedback? powered by Olark live chat software
Krepšelis
PagrindinisStraipsniaiKodėl verta vaikui turėti išmanųjį laikroduką?
people-eyes-playing-young

Kodėl verta vaikui turėti išmanųjį laikroduką?

Naujosios technologijos tėvams tampa vis didesniu iššūkiu siekiant išsiaiškinti, kokios technologinės priemonės vaikams tinka labiausiai pagal jų amžių. Nors daugelis vaikų dabar turi mobiliuosius telefonus, kai kuriems tėvams tai kelia nerimą. Rinkdamiesi išmanųjį įrenginį savo vaikui, tėvai linkę ieškoti kompromiso tarp įrenginio saugumo ir funkcionalumo. Taigi tėvams, norintiems palaikyti ryšį su savo vaikais, neperkant jiems išmaniojo telefono, išmanusis laikrodis gali būti puiki alternatyva.

Išmanusis laikrodukas, gali būti puiki dovana vaiko gimtadieniui ar kitos šventės proga!

Gal jūsų vaikas pateko į bėdą ir jam reikalinga skubi pagalba? Gal jūsų vaikas serga tam tikra liga ir dėl to svarbu, kad jis galėtų su jumis susisiekti paspaudęs vieną mygtuką? Galbūt  jūsų vaikui tiesiog reikia su jumis pasikalbėti ir pasiguosti? Tai tik keletas priežasčių kodėl verta savo vaikui nupirkti išmanųjį laikroduką.

Išmanieji laikrodukai yra dviejų tipų. Tai laikrodukai su SIM kortele ir be SIM kortelės. Perkant išmanųjį laikroduką, reikėtų į tai atkreipti dėmesį, nes esant SIM kortelei jūs galėsite laikroduką naudoti ir kaip telefoną. Taip pat, kad laikrodis turėtų  GPS siųstuvą, kuris yra reikalingas vaiko buvimo vietos nustatymams.

Išmanusis laikrodukas užtikrina vaiko saugumą

Kai jūsų vaikas turės išmanųjį laikroduką su integruota navigacijos sistema, pamiršite, ką reiškia nerimauti nežinant tikslios vaiko buvimo vietos. Tikslus vaiko vietos nustatymas pagal GPS, LBS ir WiFi padeda stebėti  vaiko buvimo vietą ir žinoti, kad jis yra saugus ir būna ten, kur turėtų būti.  Be to, išmanieji laikrodukai turi buvimo vietos  istoriją, todėl lengvai galite išsiaiškinti, kur jūsų vaikas buvo anksčiau.

Išmanusis laikrodukas užtikrina tėvams ramybę

Nors daugelis išmaniųjų laikrodžių turi tas pačias funkcijas kaip išmanieji telefonai, jie taip pat suteikia tėvams naujų galimybių. Tėvai gali įvesti į adresatų knygutę kontaktus asmenų, tik tuos kuriems vaikas galės skambinti ir tik jie galės vaikui paskambinti. Taip pat galima nustatyti  laikroduko neveiklumo laiką, kad vaikas mokykloje nežaistų ar skambučiai netrukdytų pamokų metu.

Laikrodukai taip pat turi geo tvoros nustatymo galimybę, vaikui išėjus iš numatytos zonos, automatiškai išsiunčiama SMS žinutė tėvams.

Pagalbos mygtukas

Visuose laikrodukuose yra įmontuotas fizinis pagalbos mygtukas, jį paspaudus, laikrodis automatiškai renka tris nurodytus numerius iš eilės.  Jeigu jūsų vaiką ištiko nelaimė arba jis nori susisiekti su jumis dėl tam tikrų priežasčių, jis tiesiog gali paspausti šį mygtuką. Tai patogu ir vaikams, ir jų tėvams, nes vieno mygtuko paspaudimu vieniems galima susisiekti su kitais.

Fizinio aktyvumo stebėjimas

Išmaniųjų laikrodžių savybės leidžia ne tik stebėti vaikų buvimo vietą, tačiau leidžia vaikams tapti produktyvesniems. Laikrodukuose esantys žingsniamačiai gali būti naudojami norint stebėti kiek  jūsų vaikas yra fiziškai aktyvus, nukeliaudamas tūkstančius žingsnių per dieną.

Stiliaus dalis

Dauguma vaikų išties mėgsta nešioti išmaniuosius laikrodukus! Toks laikrodis ne tik turi daugybę funkcijų, tačiau jis atrodo šauniai ant riešo, patraukia aplinkinių dėmesį. Jis taip pat leidžia jūsų vaikui pasijausti lyg agentu, kuris vykdo slaptą užduotį ir kalba į laikroduką. Tai leis užtikrinti, kad vaikui šis laikrodukas išties bus mielas ir jis norės jį nešioti.

Taigi rinkdami išmanųjį laikroduką savo vaikui stenkitės, kad pats vaikas dalyvautų tinkamiausio laikroduko paieškose! Tai yra pakankamai svarbu, nes turėsite vaiką įtikinti nešioti šį laikrodį, o jeigu laikrodis vaikui nepatiks, jis tiesiog jį išjungs ir paliks namuose!

 

Laikrodukų būna įvairių modelių, pavyzdžiui – melynas_desine rozinis           r9_melynas